Profesjonalne środki czystości

Tenzi

w naszej ofertcie profesjonalne środki czystości

Oferujemy produkty polskiego producenta chemii przemysłowej o szerokim zastosowaniu. W asortymencie znajdują się profesjonalne środki czystości przystosowane do wykorzystania w super i hipermarketach, szkołach, szpitalach czy w obiektach rolniczych. Dzięki odpowiednim komponentom produkty doskonale radzą sobie z rdzą, kamieniem, sadzą i tłuszczem. Dostępne środki czystości to również preparaty do zmywania kostki brukowej, preparaty do impregnowania kamiennych posadzek czy fug cementowych, a także produkty do usuwania gumy do żucia z dywanów lub mebli. Mogą być nakładane na materiały skórzane, powierzchnie drewniane, elewacje budynków i inne zabrudzone powierzchnie.Doczyszczanie kostki brukowej z zabrudzeń ropopochodnych, smarów

Super mocny koncentrat do odtłuszczania i gruntownego czyszczenia kostki brukowej (kostka betonowa, Polbruk, Pozbruk, kostka Bauma) z zabrudzeń ropopochodnych typu: smary, oleje, substancje smoliste, zabrudzenia pochodzenia eksploatacyjnego, paliwa, itp. Zalecany do silnie zanieczyszczonych nawierzchni wokół warsztatów, hal produkcyjnych, na stacjach benzynowych, stacjach paliw, bazach transportowych, parkingach, garażach itp. Preparat silnie pieniący, występuje jako koncentrat w formie dwufazowej.

Zastosowanie

kostka betonowa, kostka granitowa

 Usuwanie zanieczyszczeń z wulkanizowanej gumy na posadzkach

Skoncentrowany produkt do usuwania śladów po gumie, oponach i innych z wszelkiego rodzaju powierzchni twardych. Doskonale rozpuszcza tłusty brud eksploatacyjny oraz kleje stosowane przez sportowców - żywiczne, parafinowe. Działa skutecznie w roztworze 2-30%. Do bieżącego mycia maszynowego stosować roztwór 2-5%. Usuwa ciężkie zanieczyszczenia zwulkanizowanej gumy na posadzkach (10-30%).

Zastosowanie

Zalecany do gruntownego czyszczenia:
- posadzek przemysłowych (żywice epoksydowe, beton, gres, kamień naturalny)
- posadzek biurowych (ceramika, linoleum, PCV, itp.)
- posadzek sportowych (parkiet, PCV, itp.)Usuwanie zanieczyszczeń ropopochodnych

Niskopieniący, zasadowy preparat o szerokim zakresie zastosowania. Zalecany do mycia silnie zanieczyszczonych, zaniedbanych posadzek przemysłowych z zabrudzeniami ropopochodnymi; wyjątkowo skuteczny w warsztatach naprawczych oraz w przemyśle ciężkim. Stosować z zimną wodą.

Zastosowanie

warsztaty samochodowe, warsztaty naprawcze, punkty serwisowe, garaże podziemne, stacje paliw, hale produkcyjne

 Mycie silników i karoserii pojazdów dostawczych, ciężarowych, plandek – aktywna piana

Koncentrat alkaliczny o szerokim zakresie zastosowania. Zalecany do mycia silników w pojazdach mechanicznych każdego rodzaju oraz karoserii pojazdów ciężarowych, specjalnego przeznaczenia, pojazdów i urządzeń budowlanych i rolniczych mocno zabrudzonych. Doczyszczanie silnych zabrudzeń. Wysoka skuteczność działania.

Zastosowanie

samochody dostawcze, busy, ciężarowe, plandeki, silniki, cysterny, wózki widłowe, maszyny budowlane, rolnicze
myjnie samochodowe
powierzchnie ze stali nierdzewnej i stopów aluminium