Produkty Premium Zimertech

Produkty premium(1)

Nasze produkty

to wysokiej jakości produkty smarne, powszechnie wykorzystywane przy codziennej obsłudze maszyn i urządzeń. Nasza oferta obejmuje środki smarne, zmywacze, oleje, pasty montażowe oraz powłoki antykorozyjneSmar do łańcuchów CHAIN HD200

Smar syntetyczny. Bardzo dobrze przylega do podłoża. Nie tylko smaruje ale dodatkowo tworzy ochronny film zabezpieczający antykorozyjnie. Nie chlapie i nie ścieka. Doskonale penetruje i smaruje wszystkie elementy łańcucha. Odporny na kurz i wymywanie wodą.

Zastosowanie: do wszelkiego typu łańcuchów, w tym do poruszających się z dużą prędkością. Może być stosowany w miejscach narażonych na szybkie wystąpienie korozji i w żrącym otoczeniu np.: słona woda morska. Również do stosowania w pionie.

Temperatura pracy od -30 stopni C do +200 stopni C

spray 500 mlSmar miedziany CU1200

Smar ochronny o wysokiej przyczepności. Duża zawartość cząsteczek miedzi. Zapobiega zacieraniu, zapiekaniu oraz zakleszczaniu. Odporny na wysoką temperaturę, duże naciski oraz wypłukiwanie wodą.

Zastosowanie: do zabezpieczeń gwintów np.: świec zapłonowych, wtryskiwaczy, instalacji parowych, śrub i nakrętek układów wydechowych, osi szczęk oraz prowadnic klocków hamulcowych. Polecamy do zabezpieczania i smarowania oprzyrządowania form odlewniczych i wtryskowych.

 

spray 400 mlZmywacz uniwersalny CLEANER PRO+

Efektywnie czyści i odtłuszcza. Usuwa oleje, smary i woski. Szybko odparowuje. Nie zawiera acetonu, jest neutralny dla gumy i tworzyw sztucznych. Nie pozostawia plam i osadów. Łagodny zapach. Nie powoduje korozji metalu.

Zastosowanie: czyszczenie i odtłuszczanie powierzchni metalowych i niektórych tworzyw sztucznych. Zalecany do czyszczenia tarcz hamulcowych. Można używać jako odtłuszczacz przed malowaniem.

 

spray 500 mlSmar syntetyczny UNI-SYNTH 2000

Znakomite właściwości penetracyjne. Tworzy trwały film smarny odporny na wysokie naciski. Silnie przywierający do powierzchni. Likwiduje piski, zgrzyty. Bezpieczny dla większości uszczelek, neutralny dla powierzchni lakierowanych. Nie zawiera silikonu. Zakres stosowania od –35℃ do +180℃

Zastosowanie: smar ogólnego zastosowania. Szczególnie polecany do masztów wózków widłowych, dźwigni, łańcuchów oraz wszelkich płaskich powierzchni trących np.: prowadnic. Może być również stosowany do wypychaczy w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

spray 500 ml

 Olej multifunkcyjny MULTI 4

Płynny smar na bazie syntetycznej. Z dodatkiem PTFE. Posiada doskonałe zdolności penetracyjne. Dobrze wypiera wodę. Chroni powierzchnie przed zużyciem oraz zabezpiecza przed korozją i wilgocią. Idealny do smarowania wielu elementów tarcia. Dedykowany do okresowych smarowań wózków widłowych.

Zastosowanie: smarowanie zawiasów, złączek, łożysk, rolek tocznych, łańcuchów. Dzięki swojej formule luzuje skorodowane gwinty, zapieczone łożyska. Zalecany do smarowania wózków widłowych.

spray 500 ml

 Smar grafitowy GRAFIT GR 200

Smar z dodatkiem grafitu. Wysoko adhezyjny. Zapewnia długotrwałe smarowanie. Doskonale penetruje smarowane powierzchnie. Tworzy cienki film smarny odporny na zużycie, utlenianie, korozję, wilgoć i słoną wodę. Temperatura stosowania od –30℃ do +200℃

spray 500 ml

 

 Alucynk ALZN 600

Doskonała powłoka antykorozyjna. Mieszanina cynku i aluminium. Służy do uzupełniania i napraw uszkodzonych powierzchni cynkowanych, miejsc zgrzewów, spawów. Szybkoschnący. Odcień – srebrny. Nie zawiera ołowiu, chromu ani silikonów. Nie rozpuszczalny w wodzie.

Zastosowanie: wykonywanie powłok antykorozyjnych w przemyśle maszynowym, budowlanym. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest szybkie, dokładne i estetyczne wykonanie zabezpieczenia.

spray 500 ml

 Odrdzewiacz MoS2

Środek opracowany w celu ułatwienia demontażu zardzewiałych elementów. Posiada bardzo duże zdolności penetracyjne. Dzięki zawartości dwusiarczku molibdenu tworzy warstwę smarującą oraz zabezpieczającą przed powtórnym korodowaniem. Likwiduje rdzę, piski, zgrzyty.

Zastosowanie: środek przeznaczony do odrdzewiania i poluzowywania skorodowanych elementów. Działa na zapieczone śruby, zawiasy, sworznie itp.

spray 400 ml

 Olej do obróbki skrawaniem CWG 205

CWG 205 jest olejem chłodzącym i smarującym stosowanym przy obróbce skrawaniem. Wydłuża okres użytkowania oraz wydajność narzędzi skrawających. Doskonale smaruje i odprowadza ciepło w czasie obróbki. Zapobiega przyklejaniu się wiórów do wierteł, gwintowników, taśm i brzeszczotów.

Zastosowanie: przy obróbce skrawaniem elementów metalowych, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Niezbędny na wydziałach produkcyjnych, narzędziowniach, zakładach remontowych, działach utrzymania ruchu.

spray 400 ml

 Zmywacz cytrusowy do etykiet CITRON 100

Zmywacz uniwersalny na bazie wyciągu z owoców cytrusowych. Doskonale usuwa resztki po klejach, smole, tłuszczu i żywicach. Silny strumień i przyjemny zapach ułatwiają pracę. Szerokie zastosowanie przy zmywaniu powierzchni z tworzyw sztucznych, metali, stali szlachetnej i szkła. Produkt posiada neutralne PH.

Zastosowanie: w przemyśle stoczniowym, wydobywczym, motoryzacyjnym itp. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest usunięcie resztek po klejach, etykietach itp.

spray 400 ml